Co zyskujesz, studiując human resources i coaching w DSW? 

 • Przygotujesz się do pracy w charakterze coacha, doradcy, HR Business Partnera lub Talent Acquisition Managera.
 • Poznasz najnowsze trendy w trendy w human resources i coachingu.
 • Zrozumiesz mechanizmy funkcjonowania w środowisku biznesowym i nauczysz się zarządzać ludźmi w procesie pracy.
 • Dokonasz pogłębionej analizy własnego potencjału.
 • Odbędziesz praktyki w znanych firmach i organizacjach.
 • Dowiesz się jak identyfikować i rozwijać kompetencje, przyciągać i odkrywać talenty, rekrutować i przeprowadzać rozmowy kwalifikacyjne, zatrudniać pracowników w organizacji i wspierać ich rozwój poprzez budowanie ścieżek kariery.
 • Zdobędziesz wiedzę i umiejętności, ucząc się od specjalistów z dziedziny human resources, coachingu i doradztwa psychopedagogicznego.
 • Dzięki możliwości pracy z ekspertami będziesz mógł w praktyce wykorzystać wiedzę i umiejętności nabyte w toku studiów.

 

 

Dodatkowe atuty kierunku:

 • Jako student możesz wziąć udział w organizowanych przez uczelnię cyklicznych seminariach z udziałem ekspertów HR i coachingu, przybliżających tajniki swojego warsztatu zawodowego.
 • Zajęcia na tym kierunku prowadzą zarówno badacze, jak i praktycy – influencerzy human resources i coachingu, praktycy biznesu oraz liderzy HR, którzy na co dzień rozwijają kapitał ludzki w kluczowych polskich organizacjach.
 • Program kierunku jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie całego regionu Dolnego Śląska oraz Polski na specjalistów w obszarze hr i coachingu – Wrocław jest jednym z trzech najsilniejszych centrów sektora usług biznesowych w Polsce, zatrudniającym ponad 34 tys. osób.
 • Stawiamy na symulacje sytuacji i problemów zawodowych, analizujemy dylematy pracowników HR i coachów, stosujemy gry biznesowe.
 • Przewaga ćwiczeń, treningów i warsztatów nad formą wykładową, współpraca z ekspertami i specjalistami human resources i coachingu oraz innowacyjne metody dydaktyczne sprawiają, że nasi studenci doświadczą współczesnego HR, wezmą udział w licznych symulacjach i zmierzą się z realnymi problemami rynku pracy.
 • Nasi wykładowcy zdobywali doświadczenie zawodowe m.in. w takich firmach jak: Allianz, AmRest, AXA XL, Credit Agricole, Cushman & Wakefield, Danone, Electrolux, Epsilon, Eurobank, Hewlett-Packard, IBM, ING, Nokia, Objectivity, Parker Hannifin, Rödl&Partners, Toyota, Volvo, Wabco. Cechuje ich ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży human resources i/lub coachingu.
 • Podczas studiów zostaniesz objęty wsparciem tutora, który pomoże Ci odnaleźć się w kulturze akademickiej i korzystać z jej zasobów. Spersonalizowana opieka tutorska przyczyni się do podniesienia Twoich kompetencji osobistych i zawodowych
 • Wielu z nich kreuje trendy w obszarze human resources jako tzw. High Potentials w think-tank HR Influencers, będącym platformą współpracy liderów HR z największym potencjałem rozwojowym.

 

Posłuchaj, co ma do powiedzenia dr Agnieszka Piasecka Robak, dyrektor programowy kierunku human resources i coaching.

Nie czekaj, załóż Konto Kandydata i zapisz się na studia bez wychodzenia z domu!

do 2 listopada
czesne już od
335 zł
310 zł
miesięcznie

Zapisując się do 2 listopada zyskujesz:
●    300 zł zniżki w czesnym, która rozliczana jest na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.

 

Jeśli jesteś absolwentem DSW, zyskujesz więcej:

●    800 zł zniżki w czesnym i będzie również rozliczana na pierwszym roku studiów, obniżając proporcjonalnie każdą kolejną opłatę czesnego
●    dodatkowo zwolniony jesteś z opłaty wpisowej.


 

Zobacz specjalności na tym kierunku

Specjalności:
Coach i doradca
Niestacjonarne Stacjonarne
od 370 zł 395 zł
HR Business Partner
Niestacjonarne Stacjonarne
od 370 zł 395 zł
Zarządzanie kapitałem ludzkim
Niestacjonarne Stacjonarne
od 370 zł 395 zł

Partnerzy kierunku

Współpracujemy z wieloma firmami, dzięki czemu na bieżąco dostosowujemy program nauczania do wymagań danej branży.
Hand icon

Zainteresował Cię kierunek?
Zrób kolejny krok i zacznij studia w Dolnośląskiej Szkole Wyższej.

Zapisz się online
Pobierz stronę do PDF