Nie zacząłeś studiów w październiku? Studiujesz na innej uczelni, ale czujesz, że to jednak nie to i potrzebujesz zmiany? Masz już nowe plany zawodowe i wiesz, że przydałby Ci się dyplom potwierdzający Twoje umiejętności? Mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – nie musisz czekać rok, aby zostać studentem. Ruszyła rekrutacja na studia i na zajęcia możesz dołączyć już w marcu. 

 

Nie czekaj, wypełnij formularz rejestracyjny i  zapisz się na studia już dziś! 


Zapisując się do 10 lutego, zyskujesz:

  • 600 zł dzięki zniżce w czesnym, która na studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi zarówno na pierwszym, jak i na drugim roku studiów
  • jeśli jesteś naszym absolwentem, zyskasz jeszcze więcej. Twoja zniżka w czesnym wyniesie 1000 zł (ta kwota studiach I stopnia rozliczana jest na pierwszym roku studiów, a na studiach II stopnia i II stopnia z podyplomowymi zarówno na pierwszym, jak i na drugim roku studiów). Dodatkowo jesteś zwolniony z opłaty wpisowej.

Na studiach I stopnia czesne już od 358 zł miesięcznie.
Na studiach II stopnia czesne już od 427 zł  miesięcznie.
Wpisowe 0 zł.

 

Interesują Cię studia II stopnia, ale nie masz jeszcze dyplomu ukończenia studiów I stopnia? Nic się nie stało!  Zapisz się online jeszcze przed obroną i skorzystaj ze zniżki na studia. Dostarczysz dokumenty w późniejszym terminie. 


 Wybierz kierunek i specjalność dla siebie: 


Jak zapisać się na studia bez wychodzenia z domu?

Chcąc ułatwić Ci zapisanie się na studia i wypełnienie dokumentów, uprościliśmy proces rekrutacji. Od teraz nie musisz wychodzić z domu, aby zgłosić się i skorzystać z aktualnej promocji. Wystarczy, że masz telefon komórkowy i dostęp do komputera. Przeczytaj o zasadach rekrutacji na studia I stopnia, jednolite magisterskie, II stopnia oraz II stopnia z podyplomowymi

Czytaj więcej