Nauka i badania

Nr projektu: 2013-3903-539608-LLP-1-2013-1-IT-ERASMUS-EQR

Beneficjenci

Koordynator: University of Padova

Partnerzy: Dolnośląska Szkoła Wyższa; European Society for Vocational Designing and Career Counselling, Aarhus University; Conservatoire National des Arts et Metier Cnam, Paris; Ruprecht-Karls Universitat Heidelberg; School of Psychology, University of East London; Canterbury Christ Church University; University of Amsterdam; University of Lizbon; University of Lausanne; Jyvaskyla University of Applied Sciences; Vytautas Magnus University; University of Applied Labour Studies; University of Athens; Eotvos Lorand University; University of Iceland.

Okres realizacji projektu: 01.10.2013 – 30.11.2016

Instytucja, w której wniosek jest realizowany: Lifelong Learning Programme – Erasmus Multilateral Project Funding

Kontakt:

Autor grantu: Prof. zw dr hab. Alicja Kargulowa, dr Anna Bilon anna.bilon@dsw.edu.pl