Nauka i badania

Rektor Dolnośląskiej Szkoły Wyższej wyróżniona!

Z wielką radością informujemy, że dr hab. Ewa Kurantowicz, Rektor Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, została wyróżniona w konkursie Bizneswoman w kategorii Nauka i Biznes!

Jury konkursu, pod przewodnictwem dr Ireny Eris, w tym roku nie wyłoniło jednego laureata, w zamian zdecydowało się przyznać dwa wyróżnienia.

Pani Rektor, dr hab. Ewa Kurantowicz została wyróżniona za prowadzenie polityki rozwoju uczelni, współpracę z absolwentami, pracownikami, interesariuszami, Ministerstwem Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz władzami lokalnymi. Doceniono również zaangażowanie Pani Rektor w projekty badawcze i edukacyjne w różnorodnych programach europejskich.

Konkurs Bizneswoman Roku Fundacji Sukcesu Pisanego Szminką to najstarsza i największa w Polsce inicjatywa, która jest sposobem na docenianie kobiet, które odnoszą sukces w biznesie, nauce czy projektach społecznych. W XI edycji konkursu nominowanych zostało 735 osób.

Gratulacje Pani Rektor składa cała społeczność akademicka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej!

Więcej o konkursie i laureatach TUTAJ.