Nauka i badania

#ErasmusDays 2019 w DSW

W dniach 10, 11 i 12 października 2019 cała Europa obchodzi święto programu Erasmus+!

#ErasmusDays 2019 to wyjątkowa okazja do zorganizowania imprezy, podzielenia się swoimi doświadczeniami z pobytu na Erasmusie lub rozpowszechnienia informacji o swoim projekcie. W roku 2018 r. podczas #ErasmusDays 2018 odbyło się aż 1435 wydarzeń w 39 krajach! 116 milionów obywateli UE usłyszało o programie.

Międzynarodowa mobilność i obywatelstwo europejskie to główne tematy, wokół których będą się ogniskowały wydarzenia #ErasmusDays 2019.

Biuro ds. Międzynarodowych Programów Dydaktycznych DSW włącza się w obchody #ErasmusDays 2019 i planuje organizację informacyjnego punktu programu  Erasmus+ InfoPoint w porze Erasmus+ Days. Punkt będzie działał w holu budynku głównego DSW przy ul. Strzegomskiej 55. Przez trzy dni będzie można porozmawiać w nim o programie, zapoznać się z ofertą programu Erasmus+, skorzystać z materiałów informacyjnych, spotkać się ze stypendystami programu Erasmus+ z DSW z lat ubiegłych, porozmawiać z europejskimi stypendystami programu z krajów partnerskich, obejrzeć filmy i dokumenty na temat programu, a także podyskutować o roli międzynarodowej mobilności dla DSW i polskich uczelni.

Jednocześnie prosimy, by wszyscy: studenci i pracownicy DSW, niezależnie od tego, czy są beneficjentami programu Erasmus+, czy dopiero planują wziąć w nim udział w przyszłości, o  kontakt z BMWD, jeśli chcieliby się włączyć w organizację #ErasmusDays w DSW lub mają własne pomysły na organizację innych wydarzeń. Chętnie wesprzemy takie osoby w organizacji różnych przedsięwzięć promocyjno-informacyjnych. Na zgłoszenia emailowe czekamy do dn. 09.09.2019.

Dodatkowe informacje dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: https://erasmusplus.org.pl/wydarzenia-specjalne/erasmusdays-2019/.