Nauka i badania

Dr Aneta Słowik laureatką prestiżowego stypendium

Dr Aneta Słowik w ramach stypendium od września do listopada 2020 będzie realizować na Katolickim Uniwersytecie w Angers projekt badawczy.

Dr Aneta Słowik laureatką prestiżowego stypendium rządu francuskiego na pobyt badawczy (BGF - Séjour de recherche).

Dr Aneta Słowik od września do listopada 2020 będzie realizować na Katolickim Uniwersytecie w Angers projekt badawczy pt. "Doświadczanie migracji przez  polskie i ukraińskie dzieci z regionu Maine-et-Loire (Francja). Badania biograficzne i historii życia."

Stypendium skierowane do polskich i zagranicznych badaczy pracujących w polskiej instytucji naukowej, którzy chcieliby prowadzić badania we Francji.

Stypendium adresowane jest do wszystkich naukowców, a w szczególności do tych posiadających doktorat od mniej niż 10 lat i pragnących nawiązać współpracę polsko-francuską.

Serdecznie gratulujemy!