Projekt Liderzy coachingu – nowe metody pracy z seniorami

Witamy na stronie projektu

Projekt realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
Priorytet VIII Regionalne kadry gospodarki
Działanie 8.1.  Rozwój pracowników i przedsiębiorstw w regionie
Poddziałanie 8.1.1.  Wspieranie rozwoju kwalifikacji zawodowych i doradztwo dla przedsiębiorstw

Masz  duże doświadczenie, ale czy potrafisz je w pełni wykorzystać? Poznaj swoje mocne strony, poznaj lepiej osoby, z którymi  pracujesz. Praca z seniorami może być ciekawa, pełna nowych doświadczeń i satysfakcji.

(…) Coaching to odblokowanie potencjału człowieka w celu zwiększenia jego osiągnięć. Nie polega na tym, aby kogoś kształtować, lecz wspierać, pomagać i towarzyszyć w procesie rozwoju. To sztuka ułatwienia drugiej osobie działania, uczenia się…

Zajęcia jakie będą się odbywać w ramach projektu umożliwiają zdobycie wiedzy i umiejętności niezbędnych dla uprawiania działalności w zakresie wspierania osób starszych w rozwiązywaniu ich problemów i osiąganiu rozwojowych celów, aktywowania ich do udziału w życiu społecznym i kulturalnym. Poznanie narzędzi life coachingu pomoże przyszłym trenerom odkryć potencjał osób starszych, co zaktywizuje ich do udziału w życiu społecznym. Pozwoli im uprościć swoje życie i cieszyć się chwilą, przekroczyć swoje ograniczenia, lepiej zorganizować swój potencjał, świadomie kierować swoim życiem rodzinnym i osobistym, lepiej realizować swój potencjał co podniesie ich samozadowolenie i satysfakcję z życia.

Kalendarz

Poprzedni miesiąc Marzec - 2020 Następny miesiąc
pnwtśrcwptsbnd
  01
02 03 04 05 06 07 08
09 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 29
30 31  

Pokaż Biuro Projektu na większej mapie