Znajdź nas na Facebook - rozwiń/schowaj

DSW - miejsce dla Ciebie

Kontakt z uczelnią

Udostępnianie danych za pośrednictwem formularza:

Biuro Rektora

ul. Wagonowa 9, pok. 19, 53-609 Wrocław

tel. 71 358 27 25

e-mail: malgorzata.olszewska@dsw.edu.pl

Formularz - kliknij tutaj, aby pobrać 
(wypełnij, a następnie wyślij skan lub oryginał dokumentu)

Władze Dolnośląskiej Szkoły Wyższej:

Kanclerz DSW - Izabela Pelc

ul. Strzegomska 55, pok. 306 | 53-611 Wrocław

tel. 71 356 15 10 | e-mail: izabela.pelc@dsw.edu.pl

 

Wicekanclerz DSW - Krzysztof Kamiński

ul. Strzegomska 55, pok. 306 | 53-611 Wrocław

tel. 71 356 15 10 | e-mail: krzysztof.kaminski@dsw.edu.pl

  

Rektor DSW - prof. DSW dr hab. Ewa Kurantowicz

Rektorat | Strzegomska 55, pok. 306 | 53-611 Wrocław

tel. 71 356 15 10 | e-mail: rektorat@dsw.edu.pl

Asystentka: Sandra Karwat - e-mail: sandra.karwat@dsw.edu.pl

 

Prorektor DSW ds. kształcenia - dr Bartosz Błaszczak

Sekretariat | ul. Strzegomska 55, pok. 303 | 53-611 Wrocław

e-mail: bartosz.blaszczak@dsw.edu.pl

Jednostki organizacyjne DSW:

 

Biuro Karier DSW - Dyrektor: Michał Mielczarek

ul. Wagonowa 9, pok. 1, 3 | 53-609 Wrocław

tel. 71 358 27 24 | 71 358 27 68 | e-mail: biuro.karier@dsw.edu.pl | www.biurokarier.dsw.edu.pl

  • Dorota Wróblewska-Cwenar – Koordynator ds. osób z niepełnosprawnością, doradca zawodu
    e-mail: dorota.cwenar@dsw.edu.pl | tel. 71 358 27 24 | strona www
  • Sebastian Tarnawski – specjalista ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym
    e-mail: sebastian.tarnawski@dsw.edu.pl | tel. 71 358 27 68

  • Biuro Projektów DSW - Dyrektor: Magdalena Fit

    ul. Wagonowa 9, pok. 31 | 53-609 Wrocław

    tel. 71 358 27 71 | e-mail: magdalena.fit@dsw.edu.pl


    Dział marketingu / Rzecznik Prasowy: Dawid Frik

    ul. Strzegomska 47, pok. 123 | 53-611 Wrocław

    kom. 609 929 464 | e-mail: rzecznik@dsw.edu.pl


    Biuro Biuro Administracyjno-Gospodarcze DSW - Dyrektor: Włodzimierz Groszówka

    ul. Wagonowa 9 | 53-609 Wrocław

    tel. 71 358 27 54 | e-mail: administracja@dsw.edu.pl


    Biuro ds. Międzynarodowej Współpracy Dydaktycznej DSW - Dyrektor: Jadwiga Dobrowolska-Dyrcz

    ul. Wagonowa 9 | 53-609 Wrocław

    tel. 71 358 27 20 | fax: 71 358 27 14 | e-mail: erasmus@dsw.edu.pl


    Wydawnictwo Naukowe DSW - Dyrektor: prof. DSW dr hab. Lotar Rasiński

    ul. Wagonowa 9 | 53-609 Wrocław

    tel. 71 358 27 52 | e-mail: wydawnictwo@dsw.edu.pl


    Samorząd Studentów DSW - Przewodnicząca: Elżbieta Kegel

    ul. Wagonowa 9 | 53-609 Wrocław

    e-mail: samorzad@dsw.edu.pl


    Jednostki organizacyjne Dolnośląskiej Szkoły Wyższej [ul. Strzegomska 55]:

    Biuro Rekrutacji i Sprzedaży DSW - Dyrektor: Hubert Zieliński

    ul. Strzegomska 55, pok. 14 | 53-611 Wrocław

    tel. 71 356 15 31 | tel. 71 356 15 32 | e-mail: rekrutacja@dsw.edu.pl | www.dlakandydata.dsw.edu.pl


    Biuro Obsługi Studenta i Słuchacza - Dyrektor: Anna Kubów

    ul. Strzegomska 55 | 53-611 Wrocław

    tel. 71 356 15 16 | 71 356 15 17 | 71 356 15 18 | www.bosis.dsw.edu.pl


    Biblioteka DSW - Dyrektor: dr Stefan Kubów

    ul. Strzegomska 55 | 53-611 Wrocław

    tel. 71 356 15 02 | e-mail: biblioteka@dsw.edu.pl | www.biblioteka.dsw.edu.pl

    Administracja strony internetowej

    e-mail: Biuro Promocji DSW promocja@dsw.edu.pl

    Inspektor Ochrony Danych Osobowych w DSW

    e-mail: Michał Motyka michal.motyka@dsw.edu.pl

SPIS TREŚCI:

 

Adres do korespondencji:

Dolnośląska Szkoła Wyższa

ul. Strzegomska 55

53-611 Wrocław

NIP: 894-230-62-69

REGON: 931056267 

 

Nr konta bankowego: Bank Zachodni WBK S.A. XIII O/Wrocław

33 1090 2402 0000 0006 1001 1564

 

Dolnośląska Szkoła Wyższa wpisana jest do „Rejestru uczelni niepublicznych i związków uczelni niepublicznych” prowadzonego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego pod numerem 118.