Znajdź nas na Facebook - rozwiń/schowaj

DSW - miejsce dla Ciebie

Menu działu

POLECAMY:

Fundacja na Rzecz Czystej Energii – operator naukowych konferencji eksponujących problematykę bezpieczeństwa energetycznego, ma zaszczyt zaprosić do uczestnictwa w VIII Konferencji Naukowej z cyklu Bezpieczeństwo energetyczne – rynki surowców  i energii. Tegoroczna edycja prowadzona jest pod tytułem: Stan istniejący i nadzieje na przyszłość. Konferencja odbędzie się 6-7 grudnia 2018 r. w Poznaniu w gmachu Instytutu Zachodniego, przy ul. Mostowej 27 - więcej [KLIKNIJ TUTAJ]

O instytucie

Instytut Nauk Technicznych prowadzi studia na kierunkach inżynierskich, przygotowujących do zawodu menedżera OZE (odnawialnych źródeł energii), geodety, specjalisty w zakresie projektowania i samodzielnego tworzenia planów przestrzennych i map. Instytut Nauk Technicznych jako  jednostka organizacyjna wchodząca w strukturę Wydziału Nauk Społecznych i Technicznych powstał w 2018 roku z przekształcenia działającego wcześniej Wydziału Nauk Technicznych, który powstał w 2008 roku. Zajęcia prowadzone są przez uznanych w kraju i zagranicą naukowców, praktyków oraz specjalistów. INT umożliwia zdobycie kwalifikacji inżynierskich. Bogata oferta edukacyjna, bezpłatny parking, dogodna lokalizacja w centrum Wrocławia, dostępność dla osób z niepełnosprawnością, to tylko kilka z atutów Instytutu Nauk Technicznych.

 

Instytut Nauk Technicznych daje gwarancję przygotowania do zawodu oraz stwarza odpowiednie warunki do rozwoju osobistego i realizacji indywidualnych pasji m.in. poprzez: solidne, praktyczne, nowoczesne i unikatowe wykształcenie, dyplom ceniony przez pracodawców na rynku pracy, przejrzyste i dostępne dla każdego opłaty: wpisowa, walidacyjna oraz czesne płacone w ratach miesięcznych, semestralnych lub rocznych z gwarancją stałej wysokości przez cały okres studiów bez żadnych dodatkowych opłat, stypendia: socjalne, za wyniki w nauce i sporcie, za działalność społeczną, możliwość realizacji semestru lub roku studiów na uczelniach zagranicznych w ramach programu Erasmus+ zarówno na studiach I, jak i II stopnia, możliwość udziału w wydarzeniach z udziałem wybitnych ekspertów, praktyków, pionierów oraz specjalistów z kraju i zagranicy współpracujących z Instytutem Nauk Technicznych DSW.

KONTAKT

Instytut Nauk Technicznych

DYREKTOR: 

 

dr Małgorzata Pietras-Szewczyk

email: malgorzata.pietras@dsw.edu.pl 

ul. Strzegomska 47 pok.120a