Znajdź nas na Facebook - rozwiń/schowaj

DSW - miejsce dla Ciebie

Kontakt z uczelnią

Jednostki organizacyjne

Biblioteka

ul. Strzegomska 55
53-611 Wrocław

tel: 71 356 15 02
e-mail: biblioteka@dsw.edu.pl
www: biblioteka.dsw.edu.pl

Biuro Projektów

ul. Wagonowa 9, pok. 31
53-609 Wrocław 

tel.: 71 358 27 71

Specjalista ds. projektów – Magdalena Fit
e-mail: magdalena.fit@dsw.edu.pl

p.o. Dyrektora Biura – prof. DSW dr hab. Ewa Kurantowicz 

Biuro Rektora

ul. Wagonowa 9
53-609 Wrocław

tel: 71 358 27 36
e-mail: monika.wojcik@dsw.edu.pl

Dyrektor Biura - Monika Wójcik

Biuro Karier

ul. Wagonowa 9, pokój nr 1, 3
53-609 Wrocław
tel. 71 358 27 24/68
e-mail: biuro.karier@dsw.edu.pl 
www: biurokarier.dsw.edu.pl

Czynne:

poniedziałek - piątek 10:00 - 15:00
sobota 10:00 – 14:00 (w trakcie zjazdów)

Monika Gasztych – Dyrektor Biura Karier, doradca zawodu
e-mail: monika.gasztych@dsw.edu.pl
tel. 71 358 27 68

Dorota Wróblewska-Cwenar – Koordynator ds. osób z niepełnosprawnością, doradca zawodu
e-mail: dorota.cwenar@dsw.edu.pl
tel. 71 358 27 24
biurokarier.dsw.edu.pl/wsparcie-edukacyjne-studentow-i-doktorantow-z-niepelnosprawnoscia

Sebastian Tarnawski – specjalista ds. współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym
e-mail: sebastian.tarnawski@dsw.edu.pl
tel. 71 358 27 68

Dział Nauczania

ul. Wagonowa 9
53-609 Wrocław
tel. 71 358 27 12
71 358 27 38
e-mail: dzial.nauczania@dsw.edu.pl

poniedziałek      10:15 - 13:00
wtorek              10:15 - 15:00
środa-piątek      10:00 - 15:00
sobota              8:00 – 14:00 (w trakcie zjazdów)

Laura Uglanica - Kierownik
Małgorzata Strzelecka - Specjalista

Rzecznik Prasowy

Dawid Frik

tel./fax 71 358-27-58
kom. 0 609 929 464
e-mail: rzecznik@dsw.edu.pl

Biuro Administracyjno-Gospodarcze

ul. Wagonowa 9
53 - 609 Wrocław
tel. 71 358 27 54
e-mail: administracja@dsw.edu.pl

Biuro  Promocji i Rekrutacji

ul. Strzegomska 55
53-611 Wrocław
tel./fax 71 358 27 60
e-mail: promocja@dsw.edu.pl

Dyrektor
mgr Wojciech Sitek
e-mail: wojciech.sitek@dsw.edu.pl

Projektant grafik/Koordynator projektów
mgr Mirosław Antoniewicz
tel. 71 356 15 73
e-mail: mirek.antoniewicz@dsw.edu.pl

Webmaster/Koordynator projektów
mgr Michał Sujak
tel. 71 358 27 60
e-mail: michal.sujak@dsw.edu.pl

Specjalista ds. rekrutacji
mgr Joanna Tatar
tel.: 71 356 15 32
e-mail: joanna.tatar@dsw.edu.pl

Dział Informatyzacji

Obsługa informatyczna pracowników uczelni
Budynki: Wagonowa 1, Wagonowa 6, Wagonowa 9, Strzegomska 47, Strzegomska 55

Wszelkie zlecenia/zgłoszenia awarii/zamówienia realizowane przez nasz dział proszę kierować poprzez system obsługi zgłoszeń serwisowych na stronie intranetowej helpdesk.dsw.edu.pl (dostępna jedynie w sieci intranet DSW).

ul. Wagonowa 9, p. 15
53-609 Wrocław
tel. 71 358 27 44

Kierownik

Łukasz Fil
tel. 71 358 27 44,
      71 356 15 01
email: lukasz.fil@dsw.edu.pl

 

Pracownicy Działu:

I linia wsparcia użytkowników

Jarosław Guz
ul. Strzegomska 55 pok. 109
tel. 71 356 15 01
email: jaroslaw.guz@dsw.edu.pl

 

II linia wsparcia użytkowników

Grażyna Fajfer-Młotek
ul. Strzegomska 47 pok. 209
tel. 71 355 03 48 wew. 30
e-mail: grazyna.fajfer-mlotek@dsw.edu.pl

Łukasz Bojda
ul. Strzegomska 47 pok. 209
tel. 71 355 03 48 wew. 30
e-mail: lukasz.bojda@dsw.edu.pl

Międzynarodowy Instytut Studiów nad Kulturą i Edukacją Wydziału Nauk Pedagogicznych (IISCE)

ul. Strzegomska 55, pokój 514, piętro V
53-611 Wrocław

tel./fax: 71 356 15 72
e-mail: iisce@dsw.edu.pl
www: iisce.org

Dyrektor IISCE - pokój 515dr Hana Červinková

Rektorat

ul. Wagonowa 9
53-609 Wrocław

tel. 71 358 27 15, 71 358 27 28
tel./fax 71 358 27 14

mgr Sandra Karwat - Asystentka Rektora
e-mail: rektorat@dsw.edu.pl

Beata Lenczkiewicz - Główny specjalista - Asystentka Prorektora ds. kształcenia
e-mail: sekretariat@dsw.edu.pl

Kwestura i kasa

ul. Wagonowa 9
53-609 Wrocław
tel. 71 358 27 10, 71 358 27 26, 71 358 27 31
e-mail: kwestura@dsw.edu.pl

Kwestor - pokój 9
mgr Elżbieta Puchała
tel. 71 358 27 26

Kwestura (rozliczenia czesnego) - pokój 7
tel. 71 358 27 31 
e-mail: platnosci@dsw.edu.pl

Czynne:

poniedziałek - piątek 8:00 - 15:00
sobota 8:00 – 14:00 (w trakcie zjazdów)

Kadry
tel. 71 358 27 29

Kasa/Finanse - pokoje 4, 6
tel. 71 358 27 10
Czynne:
poniedziałek - piątek 8:00 - 15:00
sobota 8:00 – 14:00 (w trakcie zjazdów)

Samorząd Studencki

ul. Wagonowa 9
53-609 Wrocław

Karolina Muzyk - Przewodnicząca
e-mail: przewodniczacy.samorzad@dsw.edu.pl

Biuro ds. Międzynarodowej Współpracy Dydaktycznej

ul. Wagonowa 9
53-609 Wrocław

tel: 71 358 27 20
fax: 71 358 27 14

Stypendyści programu ERASMUS
e-mail: erasmus@dsw.edu.pl

Dyrektor Biura:

mgr Jadwiga Dobrowolska-Dyrcz
e-mail: jaga.dobrowolska@dsw.edu.pl

Wydawnictwo

ul. Wagonowa 9
53-609 Wrocław

tel: 71 358 27 52
e-mail: wydawnictwo@dsw.edu.pl
www: wydawnictwo.dsw.edu.pl

Studium Wychowania Fizycznego

Kierownik:
dr Dariusz Rutkowski

e-mail: dariusz.rutkowski@dsw.edu.pl
tel. 0 507 067 266
www: swf.dsw.edu.pl