PRESS ROOM

Ważne zmiany! Powstaje Biuro Obsługi Studenta i Słuchacza DSW. Otwarcie już 24 listopada.

Informujemy, że decyzją Władz Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, w celu ułatwienia Studentom, Słuchaczom oraz Absolwentom DSW kontaktu z wybranymi jednostkami Uczelni, jak i usprawnienia ich obsługi, zmieniona zostaje struktura Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. W związku z powyższym otwarta zostanie nowa jednostka organizacyjna DSW jaką jest Biuro Obsługi Studenta i Słuchacza (BOSiS).

Sprawy, które do tej pory musieliście Państwo załatwiać w Dziekanacie, Dziale Płatności oraz Dziale Nauczania, zlokalizowanych w różnych budynkach DSW, będziecie mogli załatwić w jednym miejscu.

Już 24 listopada 2017 r. zapraszamy Państwa

do Biura Obsługi Studenta i Słuchacza,

w Centrum Konferencyjnym DSW

przy ul. Strzegomskiej 55

(w sąsiedztwie Auli i Galerii 55).

Do pracowników Biura Obsługi Studenta i Słuchacza będziecie mogli Państwo zwracać się ze sprawami związanymi z:

• ·       bieżącą obsługą studiów (zaświadczenia, podania, legitymacje, zaliczanie semestru, rejestracja pracy dyplomowej, itp.);
  • ·       pomocą materialną;
  • ·       płatnościami (zmiany systemu ratalnego, podania w sprawie opłat za studia, itp.);
  • ·       obsługą absolwentów (odbiór dyplomów, zaświadczenie o ukończeniu studiów).

Jesteśmy przekonani, że zmiana ta ułatwi i umili Państwu okres studiowania w naszej Uczelni. Jednak jej wprowadzenie wiąże się z pewnymi przejściowymi utrudnieniami. W najbliższych dniach, w związku z przeniesieniem i organizacją nowego miejsca pracy, następujące jednostki będą zamknięte:

• ·       Dział Nauczania - zamknięty od 20 listopada do 23 listopada;
  • ·       Dziekanaty - zamknięte od 22 listopada do 23 listopada;
  • ·       Dział Płatności - zamknięty od 22 listopada do 23 listopada.

Przepraszamy za tymczasowe utrudnienia związane z reorganizacją. Liczymy na Państwa zrozumienie i zapraszamy od 24.11. do nowej siedziby BOSiS. Z wyrazami szacunku Dyrektor Biura Obsługi Studenta i Słuchacza Paweł Bandura.

Biuro Obsługi Studenta i Słuchacza

ul. Strzegomska 55, 53-611 Wrocław, tel. 71 356 15 16-23, fax: 71 356 15 24