Znajdź nas na Facebook - rozwiń/schowaj

DSW - miejsce dla Ciebie

PRESS ROOM

Forum Seniora i świąteczny koncert w Dolnośląskiej Szkole Wyższej już 7 grudnia!

wydrukuj artykuł

Najpiękniejsze staropolskie kolędy i pastorałki oraz znane utwory świąteczne w wykonaniu Izabeli Możdżeń, będzie można posłuchać podczas świątecznego koncertu, który organizuje Dolnośląska Szkoła Wyższa. Koncert odbędzie się 7 grudnia o godz. 14:00 w Centrum Konferencyjnym Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przy ul. Strzegomskiej 55 we Wrocławiu. Natomiast od godz. 11:00 Gazeta Wrocławska zaprasza na I Forum Seniora. Udział w wydarzeniach jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona


W czwartek 7 grudnia w Centrum Konferencyjnym DSW od godz. 11:00 odbędzie I Forum Seniora „Gazety Wrocławskiej”. W ramach Forum Seniora porozmawiamy o najważniejszych wyzwaniach seniorów, poruszone zostanę kwestie zdrowia, lecznictwa, czasu wolnego, przepisów emerytalnych, a także bezpieczeństwa. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wymagana jest rezerwacja pod numerem telefonu 800 116 231, w godzinach 9 – 16.

Natomiast od godz. 14:00 Dolnośląska Szkoła Wyższa zaprasza na świąteczny koncert w wykonaniu Izabeli Możdżeń. Wokalistka wykona zarówno tradycyjne kolędy jak: Cicha noc, Przybieżeli do Betlejem, Gdy Śliczna Panna, pastorałki i znane utwory świąteczne, w tym: Nie było miejsca dla Ciebie, Jest taki dzień, czy Znak pokoju, ale nie zabraknie również akcentu międzynarodowego i znanych przebojów jak: Let It Snow, Santa Claus is Coming to Town, Winter Wonderland. Udział w wydarzeniu również jest bezpłatny. Bezpłatne zaproszenia można odebrać w siedzibie Wrocławskiego Centrum Seniora przy pl. Dominikańskim 6. Partnerem koncertu są Wielospecjalistyczny Szpital Orthos w Komorowicach, Wrocławskie Centrum Seniora oraz Gazeta Wrocławska.

***

Izabela Możdżeń – wokalistka oraz autorka tekstów. Kształcona muzycznie od 15 roku życia we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na wydziale wokalnym. Absolwentka XVII Liceum Ogólnokształcącego im. Agnieszki Osieckiej we Wrocławiu o profilu teatralno-muzycznym. Jednym z jej największych osiągnięć było zagranie w spektaklu „Solidarni” wystawionym w Stoczni Gdańskiej w oraz w Operze Wrocławskiej. Zwyciężczyni wielu konkursów wokalnych na szczeblach regionalnych oraz międzynarodowych. Absolwentka Dolnośląskiej Szkoły Wyższej kierunku Sztuki Nowoczesne – Design Now na specjalności Performatyka. Aktualnie jest studentką DSW na specjalności Menager Działań Artystycznych z Arteterapią. Na co dzień związana jest z zespołem IM FANKI TIM.