WYJEDŹ Z ERASMUSEM+ W 2019/2020!

REKRUTACJA OGÓLNOUCZELNIANA ERASMUS+ - STUDIA I PRAKTYKI MIĘDZYNARODOWE

Wyjedź na studia z Erasmusem+ - wybierz jedną z renomowanych uczelni europejskich, i zrealizuj marzenie o studiach zagranicznych!

Wyjedź na praktykę z Erasmusem+ - zdobywaj międzynarodowe doświadczenie zawodowe w wybranym przedsiębiorstwie/organizacji europejskiej!

Gdzie Uzyskać Szczegółowe Informacje?

Skontaktuj się z Biurem ds. Międzynarodowej Współpracy Dydaktycznej DSW! Wszystkie szczegóły poznasz też podczas organizowanych przez nasze Biuro Dni Otwartych Programu Erasmus+ w DSW, a także szkoleń rekrutacyjnych programu - zapraszamy!

Kto Może Wziąć Udział W Tegorocznej Rekrutacji Na Studia?

Do wzięcia udziału w tegorocznej rekrutacji na studia zagraniczne zapraszamy wszystkich studentów i doktorantów DSW:

• studenci studiów stacjonarnych i niestacjonarnych
  • studenci I, II i III stopnia studiów

Do Kogo Zgłosić Się, By Wziąć Udział w Rekrutacji?

Rekrutacja kandydatów na wyjazdy na studia odbywa się na Wydziałach Uczelni: Wydziale Nauk Pedagogicznych DSW i Wydziale Nauk Społecznych i Technicznych DSW. Już dziś rozpocznij proces rekrutacji - wszystkich studentów i doktorantów DSW zainteresowanych nauką w jednej z naszych uczelni partnerskich zapraszamy do kontaktu z Wydziałowym  Koordynatorem Programu Erasmus+ na macierzystym Wydziale. Wszystkich zainteresownych wyjazdem na studia prosimy również o kontakt mailowy z Biurem ds. Międzynarodowej Współpracy Dydaktycznej DSW (erasmus@dsw.edu.pl).