ERASMUS WELCOME TO WROCŁAW

Biuro ds. Międzynarodowej Współpracy Dydaktycznej DSW wspólnie z Komisją Europejską w Polsce wita Erasmusów we Wrocławiu!

Paloma i Alberto - studenci Erasmus+ w DSW

Wroclove Erasmus

Wszyscy byli, obecni, a także przyszli stypendyści programu Erasmus i Erasmus+ mieli 26 października okazję do wspólnej międzynarodowej zabawy z okazji 30-stych urodzin programu.

Dolnośląską Szkołę Wyższą reprezentowało podczas eventu Biuro ds. Międzynarodowej Współpracy Dydaktycznej. W obchody włączyli się również studenci DSW, a w szczególności stypendyści Erasmus+ z  zagranicznych instytucji partnerskich Uczelni.

Relacja z wydarzenia

W programie wydarzenia znalazły się m.in. koncerty, konkursy, warsztaty językowe, gry miejskie, zwiedzanie Wrocławia melexem i na rowerach, czy europejskie jam session.

Inicjatorem wydarzenia było Przedstawicielstwo Regionalne Komisji Europejskiej we Wrocławiu, a współorganizatorami wrocławskie uczelnie: Dolnośląska Szkoła Wyższa, Uniwersytet Wrocławski, Politechnika Wrocławska, Uniwersytet Ekonomiczny, Uniwersytet Przyrodniczy, Wyższa Szkoła Filologiczna, Wyższa Szkoła Bankowa, a także organizacje studenckie oraz Centrum Kultury Akademickiej i Inicjatyw Społecznych - Czasoprzestrzeń, Stowarzyszenie Tratwa, jak również Stowarzyszenie Semper Avanti.