Erasmus+ InfoPoint w DSW!

#ErasmusDays 2019

W dniach 10, 11 i 12 października Biuro Międzynarodowej Wymiany Akademickiej DSW celebrowało europejskie święto programu Erasmus+. Działający przez trzy dni w holu budynku głównego naszej Uczelni Erasmus+ InfoPoint był wyjątkową szansą dla pracowników i studentów DSW na poznanie doświadczeń stypendystów programu Erasmus+ z lat ubiegłych, wzięcie udziału w spotkaniach z zagranicznymi studentami z ośrodków partnerskich Uczelni z Grecji, Hiszpanii i Turcji, a także z Uczelnianym Koordynatorem Programu Erasmus+, poznanie wyjątkowych możliwości programu Erasmus+ wraz ze wszystkimi obszarami aktywności, które znajdują się w szerokim spektrum jego oddziaływania, czy wymianę własnych doświadczeń międzynarodowych.