Zmieniamy się dla Was! Zobacz, co zaplanowaliśmy w DSW

Pragniemy, aby w Dolnośląskiej Szkole Wyższej studiowało się bardziej komfortowo. W tym celu podjęliśmy szereg działań.

W trakcie wakacji trwał remont budynku przy ul. Strzegomskiej 47 we Wrocławiu. Pomalowane zostały korytarze, do końca września zostanie zakończony remont toalet. Planowane jest też otwarcie nowego baru. Zmieniona została firma sprzątająca, która zadba o porządek i czystość w budynkach DSW. W dalszej części roku akademickiego zaplanowaliśmy kolejne, sukcesywne prace remontowe w salach wykładowych przy ul. Strzegomskiej 47.

Dołożymy wszelkich starań, aby nie były one uciążliwe i aby zostały przeprowadzone jak najszybciej. Liczymy, że przeprowadzone zmiany spotkają się ze zrozumieniem i aprobatą. Naszym celem jest poprawa komfortu studiowania. To tylko część zmian i innowacji, jakie zaplanowaliśmy w nadchodzącym roku akademickim 2019/2020.

Już teraz zapraszamy do wyremontowanej biblioteki w budynku przy ul. Strzegomskiej 55. W tym budynku zostało również otwarte nowe Biuro Studiów Podyplomowych. Przygotowywane są dwie nowe sale komputerowe z 50 stanowiskami. Na początku października rozpoczną się w nich zajęcia dla studentów.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy wszystkich studentów na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2019/2020, która odbędzie się 19 października w Auli im. Profesora Roberta Kwaśnicy o godz.11:45. Zaplanowano m.in. uroczystą immatrykulację studentów I roku i wręczenie nagród „Ambasador DSW" i za najlepszą pracę licencjacką. Wykład inauguracyjny wygłosi prof. DSW dr hab. Sławomir Krzychała. Uroczyste Gaudeamus Igitur zaśpiewa chór, a na zakończenie będzie można podziwiać  spektakl Akademickiego Teatru „Aula” Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy na  FB DSW oraz grupie FB (Studenci i Absolwenci DSW).