Zaproszenie do udziału w projekcie "Aktywny Absolwnet"

Polski Związek Niewidomych zaprasza do udziału w projekcie Aktywny Absolwent. Projekt skierowany jest do osób z orzeczoną niepełnosprawnością wzrokową w stopniu umiarkowanym lub znacznym.

Jeżeli jesteś studentem ostatniego roku lub absolwentem, który ukończył studia maksymalnie pięć lat temu, i szukasz pracy, ten projekt jest właśnie dla Ciebie!

PZN oferuje między innymi doradztwo zawodowe, coaching, szkolenia zawodowe dopasowywane indywidualnie do potrzeb i zainteresowań uczestnika, płatne staże. Zapewnia indywidualne podejście.

Jeżeli zależy Ci na rozwijaniu własnych kompetencji i umiejętności oraz chcesz być konkurencyjny na rynku pracy, zgłoś się do nas już teraz!

Skontaktuj się z nami telefonicznie: 22 831 22 71 wew. 255 lub mailowo: aktywnyabsolwent@pzn.org.pl

Formularz do pobrania znajduje się na stronie pzn.org.pl/aktywny-absolwent/ w sekcji Pliki do pobrania.