Zapraszamy na wykład i seminarium z prof. Anniką Sehl

W ramach projektu Visiting Professors zapraszamy na wykład otwarty oraz seminarium z prof. Anniką Sehl.

Wykład, seminarium oraz panel dyskusyjny odbędą się 1, 2 i 3 lipca 2019 roku w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy.

- Social media strategies of media companies in Europe - wykład otwarty oraz dyskusja - 01.07.2019 - 17.00-18.00, s.111, ul. Strzegomska 55, Wrocław

- Personalisation of news at public service media - seminarium otwarte - 02.07.2019 - 10.00-11.30, s. 111, ul. Strzegomska 55, Wrocław

- The future of media market - Panel dyskusyjny - 03.07.2019- 10.00-13.00, s.112, ul. Strzegomska 55, Wrocław

Annika Sehl jest profesorem (big data, dziennikarstwo internetowe)Uniwersytetu Bundeswery w Monachnium, Instytut Dziennikarstwa, Wydział Zarządzania i  Reuters Institute for the Study of Journalism, University of Oxford.
Jest autorką licznych publikacji z zakresu innowacyjności mediów, nowych technologii, badań nad wpływem mediów.

Publikuje w języku angielskim i niemieckim w renomowanych czasopismach medioznawczych takich jak:  Journalism, Journalism Studies, First Monday. Jest stypendystką Google. Stale  współpracuje z  Reuters Institute for the Study of Journalism University of Oxford. Od 2018 zajmuje stanowisko Senior Profesor na Uniwersytecie Bundeswery- Wydział Zarządzania, Instytut Dziennikarstwa.

Jest jednym z redaktorów International Encyclopedia of Journalism Studies (Wiley-ICA). Prowadziła wspólnie z prof. Alessio Cornią i prof. Rasmusem Kleisem Nielsenem projekt badawczy – media publiczne i komercyjne w przestrzeni internetowej – finansowany przez  Reuters Institute for the Study of Journalism, University of Oxford oraz Google.