Wydawnictwo Naukowe DSW. Najważniejsze informacje

Zapraszamy do lektury oraz publikowania w czasopismach wydawanych przez Wydawnictwo Naukowe Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Informujemy także, że zaprzyjaźniona księgarnia "Tajne Komplety" przygotowała ofertę dla studentów i pracowników DSW.

Pragniemy przedstawić kilka najważniejszych informacji dotyczących działalności Wydawnictwa Naukowego Dolnośląskiej Szkoły Wyższej.

Czasopisma DSW znalazły się w wykazie czasopism naukowych i recenzowanych materiałów z konferencji MNISW

Zapraszamy do lektury oraz publikowania w czasopismach wydawanych przez Dolnośląską Szkołę Wyższą. Trzy z nich: Forum Oświatowe, Studia Poradoznawcze, Rocznik Bezpieczeństwa Międzynarodowego, znalazły się na Wykazie MNISW.

Wydawnictwo w Tajnych Kompletach

Zapraszamy do odwiedzin w Tajnych Kompletach. Nasza partnerska księgarnia oferuje wybór publikacji z najwyższych półek. A do tego serwują solidną kawę w doborowym towarzystwie. Studenci oraz pracownicy DSW otrzymują przy zakupach rabat.

Nowa dyrektor Wydawnictwa Naukowego DSW

Od 1 października 2019 nowym dyrektorem Wydawnictwa Naukowego DSW została dr Magdalena Karciarz. Od lat związana z książkami. Początkowo w Instytucie Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa UWr, następnie Ossolineum, a od 2004 r z Biblioteką Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Bibliotekarka, nauczyciel akademicki, autorka i recenzentka. Po godzinach prezeska STIPR Przestrzeń, współpracuje ze Stowarzyszeniem  Pomocy Chorym Onkologicznie „Różowe Okulary”. Pasjonatka spacerów, gapienia się w niebo, gór i jazdy na rowerze.

Wydawnictwo Naukowe DSW na wykazie Ministerstwa NiSW

Wydawnictwo Naukowe DSW wzięło udział w naborze uzupełniający do wykazu wydawnictw publikujących recenzowane monografie naukowe. Od 15 września 2019 oczekujemy na ogłoszenie wyników.

Więcej informacji na temat Wydawnictwa Naukowego DSW na stronie www.wydawnictwo.dsw.edu.pl