Wizyta w schronisku św. Brata Alberta dla Bezdomnych we Wrocławiu

Studenci psychologii z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przygotowali warsztaty w schronisku św. Brata Alberta dla Bezdomnych Kobiet we Wrocławiu.

W ciągu dwóch dni (11, 12 stycznia) studenci wraz z wykładowcami przeprowadzili zajęcia dla mieszkanek schroniska dotyczące technik relaksacji, radzenia sobie ze stresem i budowania pozytywnej samooceny. Nie zabrakło rozmów, kolędowania i zajęć integrujących grupę.

Zorganizowano również warsztaty z poradnictwa zawodowego i dot. przepisów prawa (np. dotyczących umów i pożyczek), a także zajęcia na temat zdrowego stylu życia, mody i fryzjerstwa.