Warsztaty i wykłady w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

Serdecznie zapraszamy na cykl warsztatów i wykładów w Dolnośląskiej Szkole Wyższej. Zajęcia skierowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych. Spotkania odbędą się w czerwcu i lipcu. Zakończą się wystawą prac we wrześniu.

Zajęcia prowadzone są w ramach projektu „Edukacja międzypokoleniowa – działania artystyczne dla zrównoważonego rozwoju społeczności lokalnych.”

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Wstęp bezpłatny. Zapisy do 15 czerwca pod adresem: biuro.projektow@dsw.edu.pl

Tematyka wykładów i warsztatów "Historia a teraźniejszość, gry rodzinne - nauka, rozwój, zabawa, integracja"”
- Wykład "Genealogia - rodzinne więzi"
- Wykład "Historia od gier planszowych do cyfrowych"