Uroczysta inauguracja roku akademickiego w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

Serdecznie zapraszamy na uroczystą inaugurację roku akademickiego 2019/2020. Odbędzie się ona 19 października o godz. 11.45 w auli przy ul. Strzegomskiej 55.

W programie uroczystej inauguracji zaplanowano m.in. immatrykulację studentów I roku studiów I, II stopnia.

Podczas inauguracji studentów powita Rektor Dolnośląskiej Szkoły Wyższej prof. DSW dr hab. Ewa Kurantowicz. Przemówienie wygłosi również Piotr Lisiecki wiceprezes Teb Akademia. Jednym z honorowych gości będzie Jacek Sutryk prezydent Wrocławia. Wręczone zostaną nagrody dla Ambasadorów DSW oraz studentów, którzy otrzymają Nagrodę Rektora za najlepszą pracę licencjacką.

Wykład inauguracyjny „Edukacja i smog: ekosystemy uczenia się” wygłosi prof. DSW dr hab. Sławomir Krzychała. Poza tym chór odśpiewa Gaudeamus Igitur, a na zakończenie uroczystości  Akademicki Teatr Aula zaprezentuje fragmenty widowiska zrealizowanego w konwencji czarnego teatru, pt. "W jednym kierunku." Po uroczystości zapraszamy na poczęstunek.

Serdecznie zapraszamy - 19 października (sobota) o godz. 11.45 do Auli przy ul. Strzegomskiej 55.