Szkolenie dla nauczycieli jęz. angielskiego ze szkół podstawowych

Warsztaty prowadzone będą przez dr Barbarę Muszyńską z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, specjalizującą się w edukacji dwujęzycznej, autorkę wielu publikacji na ten temat, w tym pierwszej na polskim rynku książki nt. CLIL.

Szkolenie w ramach wspierania edukacji dwujęzycznej „Modele edukacji dwujęzycznej typu CLIL na lekcji języka angielskiego w szkole podstawowej," które odbędzie się w Centrum Szkoleniowym ORE w Sulejówku w dniach 3–4 marca 2020 r.

Celem szkolenia jest zdobycie wiedzy i doskonalenie umiejętności wspierających nauczanie dwujęzyczne, przygotowanie się do pracy podejściem SOFT CLIL na lekcjach języka angielskiego oraz wdrożenie materiałów opracowanych w ramach projektu Tworzenie Programów Nauczania w praktyce edukacyjnej.

Warsztaty prowadzone będą przez dr Barbarę Muszyńską, pracownika Dolnośląskiej Szkoły Wyższej, specjalizującą się w edukacji dwujęzycznej, autorkę wielu publikacji na ten temat, w tym pierwszej na polskim rynku książki nt. CLIL.

Zapraszamy nauczycieli anglistów ze szkół podstawowych I i II etapu edukacyjnego do zapisów.

Rejestracja: https://szkolenia.ore.edu.pl/RejestracjaSzkolenie/5025