Język polski dla obcokrajowców w Dolnośląskiej Szkole Wyższej

To kurs języka polskiego dla kandydatów obcokrajowców na studia prowadzone w języku polskim.

Kurs języka polskiego dla kandydatów obcokrajowców na studia prowadzone w języku polskim, kandydatów/studentów obcokrajowców, osób czasowo przebywających w Polsce (spoza DSW) zainteresowanych nauką języka polskiego.

Czas trwania kursu
16.09.2019 – 27.09.2019 (2 tygodnie; 10 dni roboczych)
10.02.2020 – 21.02.2020

Harmonogram

Kurs obejmuje 50 godzin lekcyjnych (50 x 45 minut). Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku: 5 godzin lekcyjnych (5 x 45 minut).

Zajęcia językowe odbywają się według schematu:
Lektorat językowy z uwzględnieniem wszystkich podsystemów i sprawności.
Zajęcia specjalistyczne dostosowane do potrzeb kursantów: fonetyka, wymowa, gramatyka, słownictwo.

Kurs kończy się egzaminem językowym, aby zaliczyć kurs należy zdobyć min 60% wymaganego materiału językowego.

Koszty
Koszt kursu to 850zł lub 205 euro. Dla osób rozpoczynających studia w DSW lub będących w trakcie studiów 800zł lub 195 euro.

INFORMACJE I ZAPISY ONLINE