DSW w projekcie Teacher Culture Pluri w Kordobie

Projekt pt. Teacher Culture Pluri, w którego napisaniu uczestniczyła Dolnośląska Szkoła Wyższa, został pozytywnie oceniony przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ w Hiszpanii.

Dr Barbara Muszyńska z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej wzięła w styczniu udział w spotkaniu w Kordobie dotyczącym realizacji projektu TEACUP w ramach programu ERASMUS +.

TEACUP Project (TeacherCulturePluri) - głównym celem projektu TEACUP jest wypracowanie uniwersalnych modułów kształcenia, które wyposażą nauczycieli w materiały promujące wielojęzyczne i wielokulturowe podejście do nauczania języków obcych na poziomie uczelni wyższych.

Projekt pt. Teacher Culture Pluri, w którego napisaniu uczestniczyła Dolnośląska Szkoła Wyższa, został pozytywnie oceniony i dofinansowany przez Narodową Agencję Programu Erasmus+ w Hiszpanii.

Wygrany projekt został złożony w partnerstwie z Uniwersytetem w Kordobie (Hiszpania), który jest liderem projektu oraz Uniwersytetem w Oldenburgu (Niemcy), Uniwersytetem w Bremie, Tanárok Európai Egyesülete w Veszprem (Węgry), Texas Womans University w Denton (USA) oraz Delegacion Territorial de Education w Cordobie (Hiszpania).