Znajdź nas na Facebook - rozwiń/schowaj

DSW - miejsce dla Ciebie

Aktualności

DSW patronem targów pracy dla studentów IT

wydrukuj artykuł

Dolnośląska Szkoła objęła patronatem IT Career Summit, które odbędą się 26 września.


Dolnośląska Szkoła objęła patronatem wydarzenie dla studentów IT - IT Career Summit. Daj się odkryć i odwiedź strefę Kariery IT.

Jak podają organizatorzy - 26 września 2019 po raz szósty będą gościć najlepszych pracodawców, którzy będą aktywnie poszukiwać nowych pracowników z branży IT podczas IT Career Summit. Tym razem  na Stadionie Legii w Warszawie! 

Niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju targi pracy, koncentrują w jednym miejscu czołowych pracodawców i wybitnych ekspertów ze świata IT oraz nowych technologii. Największe autorytety tej branży zdradzą Ci tajniki efektywnego budowania kariery w IT. Zmień z nami swoją ścieżkę zawodową i znajdź miejsce, w którym rozwiniesz kompetencje!

Zgłoś bezpłatny udział w targach, wystarczy że wypełnisz formularz rejestracyjny znajdujący się TUTAJ 

Podczas targów odbędzie się również Konferencja DEVELOPERS CONGRESS – podczas której wysłuchasz czysto merytorycznych wystąpień, najbardziej uznanych prelegentów z Polski. Będzie o nowych technologiach i rozwiązaniach, które warto znać. Damy Ci szansę na pogłębienie Twojej wiedzy 

Co konkretnie czeka na Ciebie w programie? Wiele interesujących tematów, jak również wybitnych speakerów – sprawdź agendę: itcareersummit.pl/wawa/

Na targach spotkasz firmy, które będą aktywnie poszukiwać obiecujących kandydatów do swoich organizacji, m.in.: DXC.technology, Nordea, Mettler Toledo, Empik, 4 Finance, Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia.
To oczywiście tylko mała część pracodawców, którzy będą czekać tego dnia na Ciebie.

Śledź nasz profil na FB i bądź na bieżąco z aktualnościami 

Pamiętaj, jeżeli jesteś: Programistą, Developerem, Testerem, Wdrożeniowcem, Inżynierem, Administratorem, Oficerem bezpieczeństwa, Managerem ds. zarządzania projektami IT, Studentem lub Absolwentem kierunków informatycznych, to koniecznie bądź z nami podczas IT Career Summit –
26 września 2019 na stadionie Legii w Warszawie.

To jednak nie koniec niespodzianek :) W programie imprezy przewidujemy także inne atrakcje, strefę dronów, dostęp do Strefy 3D oraz Strefy Relaksu, gdzie będzie można skorzystać z darmowego masażu. Nie zabraknie również licznych konkursów z nagrodami!

 
Strona bezpłatnej rejestracji: TUTAJ