Dr Muszyńska wzięła udział w projekcie Dolnośląska Szkoła Ćwiczeń

Dr Barbara Muszyńska wygłosiła wykład pt. "Interdyscyplinarne rozwiązania dydaktyczne w kształceniu języków obcych" na konferencji rozpoczynającej realizację projektu Dolnośląska Szkoła Ćwiczeń.

Celem głównym projektu jest stworzenie modelu Szkoły Ćwiczeń, który przyczyni się do podniesienia kompetencji nauczycieli oraz poprawy funkcjonowania i zwiększenia wykorzystania systemu wsparcia szkół w zakresie rozwoju u uczniów kompetencji kluczowych i umiejętności uniwersalnych. W ramach opracowanego modelu projektem objęte zostaną następujące przedmioty: matematyka, nauki przyrodnicze, języki obce oraz informatyka.

Dr Barbara Muszyńska jest Kierownikiem Pracowni Kształcenia Językowego DSW. Dr Muszyńska jest pedagogiem terapeutą, nauczycielem języka angielskiego z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi oraz osobami dorosłymi. Posiada  kwalifikacje Uniwersytetu Cambridge, CPE (Certificate of Proficiency in English), DELTA (Diploma in English Language Teaching to Adults), CELTYL (Younger Learner Extension to CELTA), uprawniające do nauczania języka angielskiego. Więcej informacji TUTAJ.