Dni Otwarte DSW 2020

UWAGA! Drodzy kandydaci na studia, ze względu na Wasze bezpieczeństwo podjęliśmy decyzję o odwołaniu Dni Otwartych. O kolejnym terminie będziemy informować na naszych stronach www oraz na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte w Dolnośląskiej Szkole Wyższej - 16 marca 2020 o godz. 10:00.
Przygotowaliśmy cykl bezpłatnych warsztatów i wykładów dla młodzieży, będzie także Centrum Informacyjne, na którym będzie można porozmawiać ze studentami, pracownikami Biura Rekrutacji oraz Samorządem Studenckim.

Podczas Dni Otwartych nasi wykładowcy opowiedzą m.in. jak poradzić sobie ze stresem na egzaminie, co wspólnego mają filmy "Avatar", "Władca pierścieni" i gra "Tomb Rider" i na czym polega technika motion capture wykorzystywana w grach komputerowych i filmach. Będzie można usłyszeć swój głos w radiu oraz poznać tajniki pisania tekstów dziennikarskich. Dodatkowo nasi eksperci pomogą odpowiedzieć na pytanie jakie studia wyższe wybrać i przeprowadzą testy kompetencji zawodowych. Na warsztatach będzie można też zaprojektować własną aplikację mobilną i dowiedzieć się jak zmysły wpływają na mózg. Będzie można porozmawiać o buncie nastolatka i dowiedzieć się jak mówić do rodziców, aby nas lepiej zrozumieli. W przerwie zapraszamy na poczęstunek oraz atrakcje przygotowane przez samorząd studencki DSW. Dla nauczycieli przygotowaliśmy warsztat niespodziankę oraz upominek książkowy.

Na warsztaty i wykłady obowiązują zapisy, liczba miejsc jest ograniczona.

Dni Otwarte Dolnośląskiej Szkoły Wyższej - 16 marca 2020 (poniedziałek)
start godz. 10.00-13.00
miejsce: ul. Strzegomska 55 Wrocław
zapisy na warsztaty i wykłady: anna.frankowska@dsw.edu.pl