#BiegFirmowy: Pracownicy Dolnośląskiej Szkoły Wyższej przebiegną dystans 25 km dla Zuzi i Michała.

W sobotę 19 maja br. punktualnie o godz. 12.00 już po raz siódmy odbędzie się wrocławska edycja Biegu Firmowego, organizowanego przez Fundację EVEREST. W gronie 6500 biegaczy, którzy pokonają dystans 25 km, będzie także pięcioosobowa drużyna pracowników z Dolnośląskiej Szkoły Wyższej. Celem tegorocznego biegu jest pomoc 2-letniej Zuzi z Marciszowa oraz 12-letniemu Michałowi ze Świebodzic.

fot. Amelia Wojciechowska

Trasa wrocławskiego Biegu Firmowego, podobnie jak w latach poprzednich, zlokalizowana została przy Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. W biegu startują 5-osobowe drużyny reprezentujące różne firmy i instytucje. Każdy z zawodników w zespole ma do pokonania dystans 5km. Łącznie muszą przebiec 25 km.

Kto reprezentować będzie DSW?

Dolnośląską Szkołę Wyższą reprezentować będą: Asystentka Prezydenta i Rektora DSW Sandra Karwat, koordynatorka ds. osób z niepełnosprawnością i doradca zawodu w Biurze Karier Dorota Wróblewska-Cwenar, dyrektor Biura Rekrutacji Wojciech Sitek, bibliotekarz Biblioteki DSW Paweł Kubów oraz nauczyciel akademicki dr Michał Gusin z Wydziału Nauk Pedagogicznych.